یوگا در سرزمین ناشناخته تخت سلیمان

تخت سلیمان به باور بسیاری، محل تولد زرتشت به حساب می‌آمده و احداث آتشکده آذرگشنسب در این محوطه به عنوان مهم‌ترین معبد مورد احترام ایرانیان زرتشتی در زمان ساسانیان می‌تواند مهر تاییدی برای این باور باشد،وقتی آتشکده آذرگشنسپ ساخته می‌شود، در کنار چشمه‌های این مجموعه یک نظام عظیم معماری شهرسازی شکل می‌گیرد. این آتشکده در […]

ادامه مطلب

تور تاریخ و طبیعت لرستان و خوزستان

تور لرستان و خوزستان فرصتی است برای تجربه سفر به دو استان مهم ایران که از نظر فرهنگی و تاریخی و همچنین طبیعت زیبا در سال‌های اخیر مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

ادامه مطلب

کویر مصر

تور کویر مصر، از معروف‌ترین کویرهای استان اصفهان است با طبیعتی زیبا و منحصر به‌فرد، کویر مصر را با نام کویر خور و بیابانک نیز می‌شناسند که از نام شهرستان خور و بیابانک گرفته شده است.

ادامه مطلب

تور شیراز، شهر شعر و عطر بهار نارنج

در تور شیراز سفریم متفاوت خواهیم داشت تا شیراز زیبا را از حافظیه تا باغ ارم، از مسجد صورتی نصیرالملک تا تخت‌جمشید به اتفاق هم ببینیم.

ادامه مطلب

ری‌گردی با تراول آرت

در تور یک روزه ری‌گردی سفری خواهیم داشت به ری باستان تا با نادیده‌های این شهر تاریخی آشنا شویم. از برج طغرل که از آثار به جا مانده از دورهٔ سلجوقیان است دیدن می‌کنیم و همچنین از اولین خط آهن ایران که میان تهران و شهرری کشیده شده بود و ماشین دودی آن بازدید خواهیم کرد.

ادامه مطلب