از ناموجود
رزرو آنلاین

تور ریلی قزوین

قزوین
بسیار عالی

مدت زمان

۱ روز

نوع تور

تور ویژه

اندازه گروه

45 نفر

زبان

___

این سفر در یک نگاه

در تور یک‌روزه ریلی قزوین، گذری خواهیم داشت بر پایتخت شاه طهماسب که در دوره صفویه به اوج توسعه، رونق و آبادانی خود دست یافت و به سبب حضور شاهزادگان و امیران دارای عمارت‌ها و کاخ‌های متعددی شد. معروف‌ترین عمارت موجود در قزوین کاخ چهلستون می‌باشد که تنها کاخ بر جای مانده از کاخ‌های موجود زمان صفوی است.

در خیابان سپه قدمی خواهیم زد، از حمام قجر و موزه معروف آن دیدن می‌کنیم و در ادامه سردر عالی قاپو را خواهیم دید. دروازه تهران، کلیسای کانتور مقدس، عمارت کلاه فرنگی (موزه خوشنویسی قزوین)، حسینیه امینی‌ها و کاروانسرای زیبای سعدالسلطنه دیگر مناطقی خواهند بود که از آن‌ها دیدن خواهیم کرد.

جاذبه‌ها

 • خیابان سپه، نخستین خیابان طراحی‌شدهٔ ایران در دورهٔ صفوی.
 • حمام قجر، یکی از کهن‌ترین گرمابه‌های قزوین که در حال حاضر به موزه مردم شناسی تبدیل شده است.
 • سر در عالی قاپو یکی از بناهای باقی مانده از ارگ سلطنتی دوره صفوی و دروازه تهران.
 • کلیسای زیبای کانتور مقدس معروف به «برج ناقوس».
 • عمارت کلاه فرنگی یکی از آثار زیبای معماری در قزوین.
 • حسینیه امینی‌ها که از خانه‌های زیبا و اعیانی قزوین در دوره پهلوی اول است.
 • کاروانسرای سعدالسلطنه که یکی از محبوب ترین مکان های تاریخی قزوین است.

برنامه سفر

ساعت ۰۶:۵۰ صبح زمان حرکت قطار از ایستگاه راه آهن تهران خواهد بود. (لطفا ۴۵ دقیقه پیش از حرکت قطار در ایستگاه راه‌آهن تهران حضور داشته باشید).

گذری بر پایتخت شاه طهماسب صفوی، خیابان سپه اولین خیابانی که ثبت اثر ملی شد، بازدید از کلیسای زیبای کانتور مقدس و سپس دروازه تهران را می بینیم، از تنها کوشک باقی مانده از مجموعه کاخ‌های سلطنتی روزگار شاه تهماسب، عمارت کلاه فرنگی را بازدید می کنیم، به دیدن یکی از زیباترین خانه‌های ایران حسینیه امینی‌ها می رویم و از معماری زیبای این خانه اعیانی لذت می بریم، پس از صرف غذای مخصوص شهر قزوین، قیمه نثار، سری به حمام قجر می‌زنیم.

سپس به سمت کاروانسرای سعدالسلطنه حرکت می‌کنیم. وقت آزاد برای خرید شیرینی از مجموعه سعد‌السلطنه داریم. در نهایت با خاطرات ماندگار از سفر به ایستگاه راه‌آهن قزوین می رویم و به سمت تهران باز می گردیم و به امید خدا ساعت ۲۱:۱۰ در ایستگاه راه‌آهن تهران خواهیم بود.

شامل می‌شود    شامل نمی‌شود

 • قطار رفت و برگشت
 • اتوبوس گردشگری
 • پذیرایی صبحانه
 • ناهار گرم
 • میان وعده روزانه
 • راهنما
 • بیمه مسافرتی
 • شام
 • هرگونه هزینه شخصی

نوع تور

سفرهای یک‌روزه داخلی

تخفیف‌ها و پیشنهادها

جشنواره

مقصد تور

قزوین

سوالات متداول

در این تور فاصله گذاری اجتماعی رعایت می‌شود؟
بله، در قطار رفت و برگشت و همچنین اتوبوس مورد استفاده در گشت شهری فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شده و بجز در موارد درخواست مستقیم مسافران برای نشستن در کنار همراه، در بقیه موارد بطور پیش فرض نیمی از صندلی‌ها خالی خواهند بود. ضمنا به هر فرد یک بسته بهداشتی شامل ماسک، ژل ضدعفونی‌کننده و دستکش یک‌بار مصرف داده می‌شود.
امکان جابجایی نفرات پس از ثبت نام وجود دارد؟
به علت محدودیت‌های قانونی به هیچ عنوان امکان حضور فردی با بلیط شخص دیگر در تور وجود ندارد و در هر مرحله از سفر که این امر مشخص گردد مجبور به ممانعت از ادامه سفر وی خواهیم بود.

شما تا پایان روز اداری قبل از اجرای برنامه فرصت خواهید داشت تا نسبت به تغییر نام شرکت کنندگان در تور اقدام نمایید.
امکان حضور نفرات جدید و صدور بلیط در داخل قطار وجود دارد؟
خیر. به علت محدودیتهای قانونی برای پوشش بیمه‌ای شرکت کنندگان در تورهای گردشگری امکان حضور شخص در برنامه، بدون ثبت نام قبلی وجود نداشته و متاسفانه از شرکت ایشان در تور معذور خواهیم بود.
شرایط استرداد بلیط چگونه است؟
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی تور مانند اتمام ظرفیت تور یا لغو سفر، تراول آرت از طریق تلفن قید شده در فرم خرید با مشتری تماس گرفته و کل مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد نمود.

مسافرین محترم توجه داشته باشند که در صورت انصراف از سفر حتما تا ساعت ۱۲ ظهر روز قبل از شروع تور، تصمیم خود را به تراول آرت اطلاع دهند. در صورتی که تا ساعت ۱۲ روز قبل از شروع تور اطلاع‌رسانی انجام شده باشد ۷۰ درصد بهای بلیط تورهای قطار گردشگری به مسافرین بازپرداخت خواهد شد. پس از این زمان یعنی ساعت ۱۲ ظهر روز قبل از شروع تور، امکان بازگرداندن هیچ درصدی از مبلغ بلیط وجود ندارد.

در صورت نیاز به تغییر یا لغو بلیط با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۸۳۵۵۲۸ یا ۰۹۱۲۸۸۰۳۹۲۱ تماس حاصل فرمایید.

نظرات

4.7/5
بسیار عالی
بر اساس ۳ دیدگاه
بسیار عالی
2
خیلی خوب
1
متوسط
0
ضعیف
0
بسیار بد
0
سفر با گروه‌های کوچک

محسن حیدریان

۱۳/۰۳/۱۴۰۰

یه سفر بیاد ماندنی برایم هست.

خیلی خوش گذشت
سفر با گروه‌های کوچک

سهیلاحدیدی

۲۵/۰۳/۱۳۹۹

تور قزوین

واقعا از مسئولان و راهنماهای خوب تراول آرت تشکر میکنم برای برنامه ریزیهای خیلی خوبتون . من قبلا هم با شما سفر داشتم که عالی بوده ، همه چیز در سطح خیلی خوب برگزار شد . و همچنین ممنون بابت سورپرایز زیباتون به مناسبت تولدم .
سفر با گروه‌های کوچک

صفایی

۲۴/۰۳/۱۳۹۹

تور قزوین تون عالی بود

تور قزوین تون عالی بود پذیرایی بسیار عالی متناسب با ذائقه ایرانی با هزینه ای که برای تور می کنید راهنما ها بسیار مودب و شایسته و با اطلاعات خوب حتمن توصیه میکنم به دوستان
در حال نمایش 1 - 3 از ۳ در کل

نوشتن یک نظر

ناموجود

مشاوره

ممکن است دوست داشته باشید