تور یک روزه کاشان و ابیانه

در تور یک روزه کاشان و ابیانه از تاریخ، فرهنگ و غنای باشکوه معماری شهر کاشان، خانه‌های تاریخی طباطبایی و بروجردی، و اثر جهانی باغ فین دیدن می‌کنیم و به روستای تاریخی ابیانه به این روستای زیبا سفر خواهیم کرد.

ادامه مطلب

تور کویر مرنجاب

در تور کویر مرنجاب برای دیدن یکی از زیباترین کویرهای ایران خواهیم رفت، از مسجد هلال ابن علی بازدید می کنیم، پیاده‌روی سبکی در میان عوارض زیبای کویری خواهیم داشت، دورنمای جزیره سرگردان را می‌بینیم و ضمن بازدید، روایت کاروانسرای عباسی مرنجاب را می‌شنویم.

ادامه مطلب

تور قطار گردشگری سوادکوه

تور قطار گردشگری شمال، قطار گردشگری سوادکوه یا قطار گردشگری ورسک سفری با قطار گردشگری برای دیدن زیباترین نقاط راه‌آهن در مسیر زیبای ریلی شمال است.

ادامه مطلب

کویر مصر

تور کویر مصر، از معروف‌ترین کویرهای استان اصفهان است با طبیعتی زیبا و منحصر به‌فرد، کویر مصر را با نام کویر خور و بیابانک نیز می‌شناسند که از نام شهرستان خور و بیابانک گرفته شده است.

ادامه مطلب

ری‌گردی با تراول آرت

در تور یک روزه ری‌گردی سفری خواهیم داشت به ری باستان تا با نادیده‌های این شهر تاریخی آشنا شویم. از برج طغرل که از آثار به جا مانده از دورهٔ سلجوقیان است دیدن می‌کنیم و همچنین از اولین خط آهن ایران که میان تهران و شهرری کشیده شده بود و ماشین دودی آن بازدید خواهیم کرد.

ادامه مطلب